Kuruluş ve Tarihçe

Şirketimiz Bahçeşehir toplu yapısının kurulması, gelişimi, etaplar halinde gerçekleşmesi için modern ve çağdaş hizmetler verecek birimleri faaliyete geçirerek işleticiliğini üslenmek amacı ile 1991 yılında Bahçeşehir Hizmet ve İşletme A.Ş. adı ile faaliyete geçmiştir.

Bahçeşehirde nüfusun artması, iş hacminin yoğunlaşması üzerine, şirketimizin durumu yeniden gözden geçirilmiş ve iki ayrı şirket halinde hizmetin daha etkin sağlanacağı kanaatine varılmıştır. Bu karar doğrultusunda şirketimiz 7 Mart 1995 tarihinde Bahçeşehir Dağıtım Pazarlama Turizm ve Ticaret A.Ş. unvanını almıştır. Türkiye sınırları içindeki tüm Enerji Faaliyetlerinin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna bağlanması dolayısıyla Şirketimizin ana sözleşmesi tadil edilerek 13.08.2003 tarihinde Bahçeşehir Gaz Dağıtım A.Ş. unvanını almıştır.
 

Sizin İçin En İyi Hizmeti Hedefledik

BAGDAŞ olarak siz müşterilerimize doğal gaz arzını sürekli ve güvenli olarak sağlamayı hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda sürekli iyileştirme ile hizmet kalitemizi yükseltmek. 

Abone Bağlantı Sözleşmesi
Abone Bağlantı Sözleşmesi
Abonelik Sözleşmesi
Abone Sözleşmesi
Abonelik Sözleşmesi İptali
Abonelik Sözleşmesi İptali
Sertifika - Proje
Sertifika - Proje
Tarifeler
Tarifeler
Fatura Ödeme Noktaları
Fatura Ödeme Noktaları
Faturamatik
Ödeme Noktaları
BAGDAŞ Abonelik İşlemleri
edevlet abonelik işlemleri